VD/Försäljning

Johan Helge

Tel: 036-305 444
johan@stalgross.se

Inköp/Försäljning

Daniel Welander

Tel: 036-305 446
daniel@stalgross.se

Försäljning/IT

Jörgen Millton

Tel: 036-305 447
jorgen.m@stalgross.se

Försäljning

Simon Bodarve 

Tel: 036-305 443
simon@stalgross.se

Försäljning

Pontus Peterson

Tel: 036-305 449
pontus@stalgross.se

Lager

Martin Törn

Tel: 036-305 445
lager@stalgross.se

Lager

Martin Palmerius 

Försäljning

Mikael Thelin

Tel: 036-305 440
mikael@stalgross.se

 

Transport/Logistik

Amanda Baker 

Tel: 036-305 448
amanda@stalgross.se

Ekonomi/Administration

Maria Ohliw-Martis 

Tel: 036-305 442
maria@stalgross.se

 

Kvalitet/Organisationsutveckling

Jenny Eskilsson

jenny@stalgross.se

Lagerchef

Richard Olsson

Tel: 036-305 441
richard@stalgross.se

Lager

Robert Werner

.
.
.

Kontor

Tuvullsvägen 5
55475 Jönköping
Tel: +46 (0)36- 300 200

Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den. 

 

Lager

Hammarsmedsgatan 24
542 35 MARIESTAD
Tel: +46 (0)36- 305 445

 

Stålgross

Ledande inom platta, varmvalsade plåtprodukter till svensk industri.

Tel. 036-300 200
info@stalgross.se

Kontor
Tuvullsvägen 5
554 75 JÖNKÖPING

Lager
Hammarsmedsgatan 24
542 35 MARIESTAD